Skautská registrace 2022

Pomalu se blíží konec roku a tedy i čas zaplatit skautskou registraci (členský příspěvek), která na příští rok činí 350 kč.

Peníze můžete buď poslat na účet našeho střediska nebo přinést v hotovosti na schůzku, nejpozději do 17. prosince. Raději ale dřív, abyste na to nezapomněli a nemusela bych pak posílat připomínky! Jako vždy 😉

Číslo účtu je 2201928963/2010. Jako variabilní symbol napište rodné číslo dítěte / dospělého člena a do poznámky (zprávy pro příjemce) jeho jméno. Pak mi prosím dejte vědět, že už jste zaplatili, ať mám přehled 🙂

Členský příspěvek je určen na fungování skautské organizace, např. na časopis, skautské stezky a knížky, soutěže, odznáčky, pojištění a podobně. Pro příští rok je 350 kč minimální částka; některé oddíly platí víc a přebytek si nechávají pro své potřeby, my jsme se ale rozhodli zůstat na minimu (aspoň tentokrát). Peníze na činnost našeho oddílu míváme z dotace od obcí Nadějkov a Sepekov.

Anežka Černá