Skautské schůzky

Zveme na první podzimní skautské schůzky! Těšíme se nejen na členy našeho oddílu, ale i na případné nováčky 🙂 Můžete se přijít podívat a zjistit, jestli by vás skautský program zajímal. Schůzky jsou pro děti ve věku základní školy a případně i pro samostatnější předškoláky.

SEPEKOV

První schůzka proběhne ve čtvrtek 9. září od 17 do 18:30 hodin, na farské zahradě.

NADĚJKOV

První schůzka proběhne v pátek 10. září od 16 do 18 hodin. Sraz na farské zahradě.

Letos uvažujeme o tom, dělat schůzky dvakrát týdně – zvlášť pro světlušky a vlčata (1. – 5. třída) a zvlášť pro skautky a skauty (6. – 9. třída). Zatím ale není jisté, jestli bude dost skautů na to, aby měli samostatné schůzky. Proto budou, aspoň zatím, schůzky dál společné pro všechny v pátek v 16 – 18 hodin. Pokud bude dost skautů, budou mít své schůzky ve středu v 16 – 18 hodin.

————————–

Pokud na schůzkách nepřekročíme počet 20 lidí (což se nejspíš nestane), nemusíme mít žádná potvrzení o covidové bezinfekčnosti. Aspoň zatím.