Schůzky

Schůzky sepekovské části oddílu se konají každý pátek od 17:00 do 18:30. První letošní bude 8. září 2023.

Jsou pro všechny věkové kategorie společné, tedy pro světlušky, vlčata, skauty i skautky. V současné době na schůzky chodí skautky a skauti ze 7. a 8. třídy a vlčata ze 3. třídy.

Místem našeho setkávání je klubovna na faře v Sepekově.

Schůzky povede hlavně Vendy, Raďyl, Džuny a Nitka. Kontakty naleznete v záložce Sepekov → Kontakty.

Na co se u nás můžete těšit?

Náplň schůzek je rozmanitá. Hrajeme různé hry, ať už pohybové nebo na přemýšlení. Při hrách si můžeme procvičit i všelijaké znalosti a dovednosti. Učíme se například uzly, šifry, zacházení s mapou a buzolou, stopy zvířat, základy zdravovědy atd.

Každý rok máme připravenou etapovou hru, kdy se jednotlivci nebo skupinky snaží během schůzek nasbírat co nejvíc bodů z jednotlivých her, díky kterým mohou například postupovat po mapě, a tak podobně.

Loni jsme létali po vesmíru!

Loňské téma bylo VESMÍR! Obletěli jsme celou sluneční soustavu, objevovali nové planetky, ale i poznávaali naši planetu Zemi a setkali jsme se i s mimozemšťany!!!

Pokud s námi budete chtít zažít ještě víc dobrodružství, uděláme vám radost. Někdy o víkendu přespíme v klubovně, jezdíme na víkendové výpravy nebo i další akce, a navíc každý rok první dva týdny prázdnin strávíme na táboře! Je jen na vás, jestli se chcete účastnit jen schůzek nebo zda se přidáte i na nějakou jinou akci.

Přijď se na naši schůzku podívat kterýkoliv pátek od 17:00 do 18:30. Pokud se ti u nás bude líbit, budeme moc rádi, když se přidáš do našeho skautského týmu! 🙂