Adventní kalendář

Abychom vám vynahradili delší dobu skautské nečinnosti a protože se blíží Vánoce, vymysleli jsme pro zájemce z řad světlušek, vlčat, skautů i roverů Adventní kalendář. Je umístěn zde na stránkách v záložce „na doma“. Pro hobity (tj. světlušky a vlčata) je tam jeden a pro skauty druhý.

Každý den se tam objeví jeden úkol, spíš vtipný nebo zábavný než těžký (aspoň v to doufáme).

Skauti určitě zvládnou vše sami – když úkol splní, pošlou o tom zprávu (na čestné skautské) nebo důkaz Ádě a na oplátku dostanou odkaz na krátké video. Některá prý budou z tábora (např. časosběry od Raďyla) a další vlastní tvorba od některých vedoucích.

Pro hobity bude jako ústředí fungovat Róza a za zprávu o splnění úkolu nebo u jiných úkolů například za fotku bude zpátky rozesílat kousek příběhu na pokračování. Starší hobiti určitě zvládnou odesílání také sami, ale mladší budou pravděpodobně potřebovat pomoc od rodičů nebo starších sourozenců. Snad to nebude před Vánoci moc přitěžující, ale naopak zábavné 🙂